Попри війну, постійні ракетні обстріли, українські видавці продовжують працювати, друкують нові книжки, а українські читачі, попри небачені до того складнощі – купують книжки. Це неймовірна сила, витримка та віра у ЗСУ. Тож ми на початку року хочемо розповісти вам яких книжок варто очікувати у 2023 році.

 

Про вино

Про історію українського вина у книжці від Євгенії Янченко, раніше Євгенія писала про вино, але про те, як краще обирати й знатись на винах, розвінчувала міфи про порошкове вино, якого насправді не існує все можна знайти у книзі "Вино без правил". Ну а тепер всі з нетерпінням чекаємо на історію українського вина, бо вона є тільки про неї ніхто не знає. Книжку шукайте у видавництві Віхола.

 

Наш чудовий борщ!

Очікуєте на коротку історію української борщу від письменниці  Євгенія Кузнєцова, яку ви напевно знаєте за книжкою "Готуємо в журбі"   (лінк на нашу рецензію) написаною у стилі літературного стендапу, тобто дотепно й з гумором. Книжку шукайте у видавництві "Видавництво".

 

 

Все про гриби!

Олексій Коваленко, продовжує свою місію знайомити українців з правдою про наш рослинний світ, ну як же не включити у цю добірку його нову книжку, що вже доступна у видавництві "Віхола" і зветься "Планета грибів. Як гриби годують, лікують і вбивають нас"., хто ж з нас не любить гриби? 

 

Кулінарні історії та переписи галицької аристократії ХІХ – початку XX ст.

На сторінці видавництва ВСЛ вже доступна за передзамовленням книжка від Маріанни Душар та Ігоря Лиля "Шляхетна кухня Галичини" у ній ви знайдете історію аристократичних родів Галичини наприкінці ХІХ – початку XX століть та звісно їх смакові уподобання, улюблені страви та продукти.

 

Історія української кухні

А також, цього року чекайте на історію української кухні від Всеволода Поліщука, автор обіцяє, що це буде захоплива детективна історія про історію української кухні. Це буде дебютна книжка Всеволода, який вже кілька років займається ресторанним маркетингом та консалтингом. 

 

Ми віримо, що кожна книжка знайде свого читача та читачку, принесе радість та користь, а українські видавці матимуть змогу продовжувати свою діяльність та відкривати нові імена.