//";
 
 

їzhakultura (їжа культура) – проєкт про гастрономічну культуру. Його мета – розвивати та популяризувати дослідження харчової культури в Україні. На сайті проєкту ми регулярно публікуємо написані науковцями та експертами галузі статті про гастрономічне минуле та сьогодення.

Ми прагнемо зберегти та донести до читачів давні кулінарні техніки, народні рецептури, регіональні харчові практики, котрі є частиною нематеріальної спадщини українців, а також інформуємо нашу аудиторію про сучасний стан справ у дотичних до гастрономії галузях.

 +38 067 878 6767

info@yizhakultura.com

 


Наша команда

Світлана Богданець

Експертка, менеджерка проєктів

Олена Брайченко

Засновниця, кураторка проєктів

Артем Брайченко

Засновник, менеджер проєктів

Співпраця

Проєкт їzhakultura працює як міждисциплінарна платформа, котра об’єднує істориків, археологів, соціологів, антропологів, мистецтвознавців, філологів, культурологів, а також професійних кухарів, рестораторів та фахівців харчової промисловості.

У рамках проєкту ми проводимо публічні лекції, дискусії, презентації та майстер-класи, а також беремо участь у наукових конференціях, форумах та фестивалях.

Нашим партнерам ми надаємо послуги з підбору і створення матеріалів, пов'язаних із гастрономією, для рекламних та інформаційних кампаній, ЗМІ; дослідження з антропології їжі; консультації з українського гастрономічного минулого, традиційних українських страв, продуктів, обрядової їжі, тощо; створюємо приватні гастрономічні бібліотеки.