Їжа культура

їzhakultura (їжа культура) – науковий та освітній проект про гастрономічну культуру. Його мета – розвивати та популяризувати дослідження харчової культури в Україні. На сайті проекту ми регулярно публікуємо написані науковцями та експертами галузі статті про гастрономічне минуле та сьогодення. Ми прагнемо зберегти та донести до читачів давні кулінарні техніки, народні рецептури, регіональні харчові практики, котрі є частиною нематеріальної спадщини українців. Для цього ми заснували видавництво їzhak, котре спеціалізується на книгах з історії гастрономії.

Проект їzhakultura працює як міждисциплінарна платформа, котра об’єднує істориків, археологів, соціологів, антропологів, мистецтвознавців, філологів, культурологів, а також кухарів, рестораторів та фахівців харчової промисловості. У рамках проекту ми проводимо публічні лекції, дискусії, презентації та майстер-класи, а також беремо участь у наукових конференціях, форумах та фестивалях. Нашим партнерам ми надаємо послуги по підбору матеріалів, пов'язаних з гастрономією для рекламних та інформаційних кампаній, ЗМІ; консультації з українського гастрономічного минулого, традиційних українських страв, продуктів, обрядової їжі, тощо; створюємо приватні гастрономічні бібліотеки.

 

У наших планах – сформувати спільноту дослідників гастрономічної культури, котра простимулює розвиток food studies в Україні та зацікавить ними широку аудиторію.


КРАМНИЦЯ

З питань міжнародної доставки просимо звертатися на електронну адресу крамниці.

Відправка замовлень територією України відбувається на наступний робочий день.

Ретельно перевіряйте наявність та стан товару при отриманні і оплаті замовлення.

В разі необхідності повернення товару потрібно написати запит за адресою shop@yizhakultura.com, вказавши номер замовлення і причину повернення. Повернення коштів відбувається Новою Поштою, або на банківську карту клієнта за його вибором, після повернення товару Новою Поштою. Крамниця їzhakultura готова компенсувати зворотню відправку товару, якщо причинами повернення став брак товару, або помилка при комплектації замовлення.
Кошти за виконане замовлення на електронний товар не повертаються, а саме замовлення не може бути скасованим.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОНТАКТИ

+38 067 878 67 67

 

а/с 12, Київ, 111, 04111

 

Співробітництво: info@yizhakultura.com

Крамниця: shop@yizhakultura.com

 

Робочий час:
11.00 - 20.00 Пн - Пт