Організаційні приготування до проведення ІІ-ої конференції “Їжа в історії”, котру ми анонсували кілька місяців тому, добігають завершення. Ми надзвичайно втішені тими заявками, котрі подали учасники: програма нашого заходу обіцяє бути надзвичайно змістовною й різноманітною, адже цьогоріч вона замислювалася не просто як форум для обміну напрацюваннями в галузі food studies, але й накреслення проблем у сфері гастрономічних досліджень, спричинених нинішньою війною України за свій суверенітет.

На жаль, зовнішні обставини, а саме тимчасова енергетична нестабільність й, що найважливіше, питання елементарної безпеки учасників зібрання, змушують нас відтермінувати проведення нашої зустрічі. Це дозволить створити умови для безперебійної роботи конференції й забезпечити якнайкращі можливості для презентування своїх здобутків. Задля цього ми вирішили подовжити термін подачі заявок до 1 грудня 2022 р., а власне проведення наукового форуму перенести на 24 січня 2023 року

Як і анонсувалося раніше, конференцію буде присвячено двом тематичним блокам: 

ТЕМА 1: Українські гастрономічні дослідження. Спільнота та ідентичності 

ТЕМА 2: Їжа війни: планувати, готувати, документувати.

          

Переконані, що це рішення знайде серед Вас позитивний відгук та розуміння, адже йдеться не лише про наукові, але й суто людські мотиви.

Ми не скасовуємо наш захід!

Ми лише переносимо його!

Ми обов’язково зустрінемось, обговоримо й подискутуємо, як і планували це зробити раніше!