Чи стикались ви колись з порушенням авторських прав? На жаль, скоріше всього, відповідь буде ствердною. І, можливо, ви навіть не знаєте той факт, що ваші права були порушені.

Олена та Артем Брайченко виявили плагіат фотографії з їх проєкту випадково. На зауваження та прохання прибрати роботу фотографки, яка була зроблена для проєкту Їжакультура, відповіді від порушників не було.

Про подібні випадки юристи чують дуже багато, тому прийшов час обговорити що робити, коли ви стаєте жертвою плагіату або порушення авторських прав, як реагувати та як саме можна захистити свою інтелектуальну власність.

26 вересня 2019 р., на заході, організованому юридичною компанією LAW NET, за підтримки Українського Культурного Фонду, для учасників креативних індустрій - ПРО ПРАВА, про це говорили Артем Брайченко, засновник проекту їzhakultura та видавництва їzhak, Денис Боруха та Марк Гітельман, представники патентного бюро юридичної компанії Elbi, яка спеціалізується на інтелектуальній власності та реєстрації авторських прав.