Кафедра соціології Національного університету “Києво-Могилянська академія” у співпраці з їzhakultura 14 червня (понеділок), 18.00 – 19.30 презентують у онлайн форматі результати соціологічних досліджень, виконаних студентством у рамках курсу “Вступ до гендерних студій”. 

На презентації ви дізнаєтеся, якими є тенденції залучення чоловіків і жінок до ресторанного бізнесу у світі та в Україні. У яких сферах і чому залучені більшою мірою жінки, а у яких – чоловіки? Якими є гендерні стереотипи у сфері публічного харчування? Як про жінок і чоловіків говорять у МастерШефі? Чи існують ресторани, які працюють без стереотипів? Аби відповісти на ці та інші питання, було опитано працівниць і працівників сфери ресторанного бізнесу, проведено контент-аналізу шоу МастерШеф, здійснено візуальний аналіз реклами їжі тощо. 

 

Онлайн реєстрація на подію (до 12 червня) 

Після реєстрації ви отримаєте посилання на Zoom подію на вказану поштову адресу. 

 

Модераторка:
Тамара Марценюк, кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології Національного університету “Києво-Могилянська академія”

Залучені експертки: 
Олена Брайченко, авторка проекту їzhakultura, ведуча авторської передачі «У своїй тарілці» на «UA: Культура», дослідниця історії гастрономічної культури
Ольга Дячук, координаторка руху HeForShe в Україні, ООН Жінки; авторка ініціативи “Місце без стереотипів” 


Структура заходу:
- Презентація соціологічних досліджень: 
Гендерні стереотипи в ресторанному бізнесі (20 хв) 
Прояви гендерної сегрегації у сфері ресторанного бізнесу в Україні  (20 хв) 
- Коментарі залучених експерток (20 хв) 
- Запитання і відповіді (20-30 хв.)