Дискусія "Коли кулінарна книга розповідає про історію народу" з нагоди виходу книги «Кримськотатарська кухня», в рамках IX Міжнародного фестивалю "Книжковий арсенал"

Кухня кожного народу - унікальна. Дивовижно, як з одного набору продуктів можуть формуватися абсолютно різні гастрономічні культури. Про неповторність національної кухні нам говорять гастрономічні книги. Вони здатні розповісти читачам не лише про смаки та рецепти, але й про культуру та історію народу.

Усіх, хто цікавиться кулінарною історією, запрошуємо до дискусії з нагоди презентації книги Олени Соболєвої "Кримськотатарська кухня" (Видавництво Їжак). Під час зустрічі ми поговоримо про традиційні страви кримських татар та про те, як ХХ століття вплинуло на народну кухню.

Ознайомитися з описом та придбати книгу «Кримськотатарська кухня» вже зараз, можна за посиланням: https://yizhakultura.com/product/krimskotatarska-kukhnya
або на стенді їzhakultura - B5.05, з першого дня фестивалю.

Учасники: Олена Соболєва (Olena Soboleva), Олена Старанчук (Olena Staranchuk), Гульнара Бекірова (Gulnara Bekirova), Есма Аджиєва (Esma Adzhieva), Рустем Скибін (Skybin Rustem), Мирослава Павлик, Олена Брайченко.

Модераторка: Марина Гримич (Maryna Hrymych)

Час: 17:00 - 17:45

Локація: Мистецький Арсенал, Зал "Епілог" (2-йповерх),
Київ, вул. Лаврська, 12, 2 поверх.Квитки: https://widget.kontramarka.ua/uk/widget11site11110/widget/index (квитки на IX Міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал")