100 років тому була заснована Вища школа будівництва та дизайну Баугауз - революційне явище в мистецтві та найкращий приклад синергій між артом, дизайном та індустрією. Міждисциплінарний підхід активно залучав і кулінарний світ - від традиційних інсталяцій до кулінарних перформансів у стилі Баугауз.

Баугауз і їжа - дві провідні теми німецької програми на цьогорічному Книжковому Арсеналі. Вони поєднуються в проекті фотохудожниці Нікі Волш та фуд-стиліста Макса Фабера з Берліна, які представлять на Арсеналі свою фотосерію «Bauhaus Food».

«The Bauhaus Food був створений під враженням від мого візиту до Берлінського музею Баугауз. Ми з Максом хотіли зробити серію знімків, які б естетично співвідносились зі школою, використати цей стиль як платформу для нестандартних фотозображень їжі. Я люблю прості кольори та композиції, роботи таких авторів як Ласло Могой-Надь, а Макс охоче займається фуд-дизайном. Ми експериментували з поєднанням паперу, пластику та елементів їжі, поки не відчули, що композиція готова» - розповідає Нікі Волш.

Фото творів: nickyandmax.com/2012/04/15/bauhaus

Випробувати себе в ролі фуд-стиліста та фотографа можете і Ви! Вмієте фотографувати їжу? Зробіть це в стилі Баугаус! Не вмієте? Спробуйте!
Більше про Баугауз дізнаєтесь тут: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/kul/dos/bau.html

 

Умови конкурсу

Конкурс триває з моменту його оголошення до 20.05.2019. Проводить конкурс Німецький культурний центр Goethe-Institut в Україні (вул. Волоська, 12/4, 04070 Київ).

Учасниці та учасники конкурсу створюють фотографічні роботи із зображенням їжі, оформленої у стилі Баугауз, і публікують ці фотографії до 20.05.2019 на своїх профільних сторінках в мережі Instagram. Фотографії мають бути авторськими та не порушувати авторське право інших.

В описі фотографії обов’язково подаються:

  • посилання на instagram-профілі Goethe-Institut в Україні та Франкфуртський книжковий ярмарок: @goetheukraine та @buchmesse

  • хештеґ #BauhausFoodUA

Після публікації необхідно надіслати повідомлення на профіль instagram.com/goetheukraine, в якому подати лінк на фотографію та зазначити назву конкурсу Baushaus Food UA.

Зверніть увагу, що для демонстрації Ваших робіт необхідно зробити профіль публічним.

Кожен учасник може подати на конкурс не більше 2 фотографій. При більшої кількості фотографій ми будемо брати до уваги тільки перші дві.

Беручи участь в конкурсі, Ви надаєте Goethe-Institut в Україні право на користування, публікацію і поширення Ваших фоторобіт, які беруть участь у цьому конкурсі.

 

Призи:

Робота, яка посіла перше місце, нагороджується стипендією на відвідання курсу німецької мови у Києві від Goethe-Institut в Україні

Франкфуртський книжковий ярмарок відзначає три найкращі роботи німецькими візуальними книгами з колекції «Баугауз».

 

Журі:

Оцінювання робіт проводитиметься авторами проекту Bauhaus Food: Nicky Walsh та Мax Faber.

 

Нагородження переможців:

Нагородження переможців відбудеться 25 травня о 18:00 на Спільному німецькому стенді Книжкового Арсеналу (Кафе Європа).

Контакт для запитань: mariia.shubchyk@goethe.de

 


 

Фото: Nicky Walsh та Мax Faber