Їжа та еротика – найпотужніші образи у культурі. Вони пробуджують у людині бажання і змушують реагувати не лише мозок, але й тіло. А уявляєте, наскільки ефективним може бути їх поєднання?

Якщо ви ходите по магазинах чи дивитеся телебачення, то ви стовідсодково хоча б раз потрапляли під вплив гастрономічної еротики. Про її напопулярніші образи та принципи дії розповість на лекції «Гастроеротика в популярній культурі» дослідниця харчової семантики Світлана Богданець.

Слухачі дізнаються про зв'язок сексуального і кулінарного в сучасній культурі. Лекторка розкаже про міфологічні та мовні витоки гастроеротики, а також продемонструє текстуальні та візуальні способи маркування тіла як їжі. Гастроеротику Світлана пропонує шукати в літературі, живописі, кіно, музичних кліпах, рекламі, глянцевих журналах і косметиці. Усі охочі також зможуть долучитися до дискусії про привабливість афродизіаків, сплошингу та фудпорн.

Всіх, хто зареєструвалися на подію завчасно, організатори обіцяють порадувати смачним тематичним сюрпризом.

Лекція відбудеться 17 травня о 19:00 за адресою Контрактова площа, 7 (вхід в арку з вул. Фроловська між будинками 1 та 3).

Квитки на подію за посиланням http://kiev-code.com.ua/site/page.php?id_part=35&lang=RU&id_excurs=529

Організатор – Київський КОД


 

Фото: Annie Spratt на Unsplash