Bocuse d'Or - це кулінарний конкурс високого рівня, який відбувається перед глядачами. Конкурсанти, команди кухарів презентують страви у яких поєднано найновіші світові кулінарні тренди, креативність, авторський підхід. Засновано конкурс у 1987 році знаменитим шеф-кухарем Полем Бокюзом (Paul Bocuse), а сьогодні в міжнародному конкурсі беруть участь близько 70 країн.

Перемога в конкурсі, це не лише визнання кулінарної майстерності шефа, але й промоція країни яку представляє учасник конкурсу, її гастрономічної культури, національної кухні.

Та перш ніж потрапити на світовий міжнародний конкурс шефу з командою необхідно здобути перемогу на національному відборі. 

 

У 2021 році в Україні вперше відбудеться Національний відбір з метою вибору кандидата, який буде представляти Україну на Bocuse d'Or Europe Final 2022. Організатором і генеральним директором Bocuse d’Or в Україні є Євген Корольов, керівник гастрономічної консалтингової компанії Gastro Consulting. До 2020 року Євген Корольов працював у відомих ресторанах Польщі, Франції та Німеччини, володарів зірок Мішлен, а також стажувався в зіркових ресторанах Іспанії та країн Скандинавського півострова.

 

Євген Корольов

Зараз триває реєстрація охочих взяти участь в українському відбірковому турі який відбудеться у вересні 2021 року в міжнародному виставковому центрі. З правилами відбору та конкурсу можна ознайомитись за цим посиланням

Заявки від конкурсантів приймаються до 25-го травня 2021 року. Заповнити заявку можна на сайті bocusedor.com.ua. А вже 1-го червня 2021 року буде опубліковано список кандидатів, допущених до національного відбіркового туру.

Переможець Bocuse d’Or Україна 2021 буде захищати честь країни в європейському півфіналі у 2022 році, а також отримає грошову винагороду у розмірі 100 000 грн.

 


їzhakultura є офіційним медійним партнером Bocuse d'Or Україна. Стежте за новинами конкурсу на нашому порталі та у соціальних медіа проекту.

 

 


 

Фото: Bocuse d'Or Україна