У вересні, на Українському радіо Культура стартував новий сезон, який буде суттєво оновленим: на слухачів чекають нові програми, актуальні теми, непересічні ведучі й цікаві гості. Серед новинок сезону, передача про їжу, історію, культуру –  «У своїй тарілці».

 

Щонеділі о 15:10 в центрі уваги ведучої та запрошеного гостя, розглядатиметься якась проблема чи історія через призму їжі. Слухачі зможуть дізнатися багато цікавинок з гастрономічного минулого: що та як їли українці в минулому, як харчувалися у містах та селах, які продукти свідчили про заможність господарів раніше, а які сьогодні, чому харчові звички сьогодення залежать від минулого.

 

У цій передачі не буде рецептів чи майстер-класів із кулінарії.
А от про те, чому борщ став візитівкою української кухні і чи було виробництво горілки бізнесом для козацької старшини - буде.
 

 

Багато історичних фактів Ви почуєте від запрошених експертів та ведучої, про те як зберігали продукти до появи холодильників, чи чому зникли давні українські народні страви, або як цукрове виробництво вплинуло на мистецтво в Україні.

Про все це, та набагато більше дізнавайтесь слухаючи радіо «Культура».

 


 

Фото (титул): UA: Радіо Культура