Здається сучасний інформаційний простір перенасичений текстами та зображеннями про політику, їжу та секс. Це підштовхнуло нас замислитися про їжу та її потаємні значення у минулому, коли та за яких обставин пиріг з калиною набував іншого значення ніж просто їжа, а огірочками називали те про що було не пристойно говорити вголос. Задля такої пікантної розмови запросили науковицю, людину що знається на народній культурі, фольклорі, вміє працювати у полі записуючи годинні розмови з людьми на найпотаємніші теми, які стосуються людського тіла. Саме вона написала не один бестселер про народну культуру.

Дивіться про це у відеозаписі ефіру авторської програми Олени Брайченко "У своїй тарілці" на UA: Радіо Культура, здійсненого проектом "їzhakultura" 15 вересня 2019 р.

Гостя ефіру: кандидатка історичних наук, викладачка КНУ ім. Т. Шевченка, авторка науково-популярних бестселерів "Етнологія для народу: звичаї, обряди, прикмети, вірування українців", "Жіноче тіло у традиційній культурі", "Чоловіче тіло у традиційній культурі", "Народна медицина і магія українців", "Шлюбно-сімейні стосунки у традиційній культурі українців" - Ірина Ігнатенко.

Також ви дізнаєтеся:
- коли їжа набувала інтимних сенсів,
- чому виникла потреба гри слів в українській гастрономії,
- що таке сороміцький фольклор,
- які продукти допомагали говорити про те, про що говорити у не прийнято,
- чи цікавлять "делікатні" питання світову науки, як до них ставляться і чи достойні теми "сексуальна поведінка", "сороміцькі народні жарти" вченого.