Те, що в Україні сьогодні високий рівень кавової культури, а у минулому вона була однією з перших європейських держав де кава набула поширення, далеко не секрет. Ось лише кілька цікавих фактів з українських кавових сторінок: Про каву // Олена Брайченко

 

А от аби дізнатись, яка вона кавова культура та бізнес у третьому тисячолітті, допоможе профільний захід.  9-10 квітня відбудеться - The Coffeerence vol.2 від Big Bangers

Два дні концентрованих знань про кавову індустрію, понад 20 крутих спікерів, серед яких Джон Бакман, Настя Миколюк та Діма Філімонов, а також зручний телеграм-чат для взаємодії та співпраці.

Долучитися до події можна з будь-якої місця країни чи світу, адже заходи відбуваються онлайн. Перший день конференції безплатний, другий – за ціною кількох чашок кави в хорошій кав’ярні – 300 грн.

Співорганізаторка, співзасновниця агенції Big Bangers, Ірина Демешок, розповідає, що над програмою працювали впродовж чотирьох місяців. Тож на відвідувачів чекатимуть лекції, інтерв’ю та дискусії на болючі теми кавової індустрії.

Програмний директор The Cofference vol.2, Євген Горбань обіцяє розмови про каву з науковцями, бізнесменами, які змогли подолати непрості часи та вивести свою справу на новий рівень. А також жваві обговорення присвячені фінансовій грамотності, креативу, та про те, як зробити кав’ярню помітною, а також ейджизм, сексизм і кар’єрні перспективи в кавовій сфері.

Тож захід обіцяє бути цікавим як для працівників індустрії, так і всіх хто любить цей напій. Редакція їzhakultura вже обрала для себе виступи, які ми не пропустимо. Це буде виступ "Наука ароматів і смаків. Як це працює" від Куншт, розповідь Дмитра Філімонова про "Чай третьої хвилі" та Дмитра Слукіна про "Вплив транснаціональних компаній на виробництво кави".

З програмою можна ознайомитись на сторінці проєкту, а за кілька днів на сторінці їzhakultura в інстаграм ми розіграємо квиток на захід!

 


 

Ілюстрація: Big Bangers