У Києві працює Кулінарний центр МХП – це простір з повністю облаштованими кухнями для шефів, рестораторів, компаній, що спеціалізуються на кейтерингу, кулінарних блогерів.

Якщо у вас є ідеї щодо нових страв, пропрацювання нових рецептур або ви давно думали запустити новий продукт у серійне виробництво, перш ніж це робити, спершу випробуйте його у Кулінарному центрі на сучасних професійно обладнаних кухнях.

 

Кому варто звернути увагу на пропозиції Кулінарного центру?

Дрібним та середнім виробникам готових страв, сублімованої чи будь-якої іншої продукції, шефам, які працюють над тим, аби запустити новий продукт, відеоблогерам, рестораторам, працівникам індустрії гостинності, які шукають оптимального рішення для проведення запису рекламного ролику чи фотозйомки. Маркетологам галузі гостинності, виробникам харчової індустрій, що хочуть провести дослідження чи протестувати нові продукти. 

Ви можете орендувати кухню на кілька годин чи цілий день. Якщо у вас виникли запитання, або ви хочете дізнатись, як протестити вашу гастрономічну ідею, порадитись із фахівцями технологами, які працюють у Центрі, заповніть форму: https://culinary-center.mhp.com.ua/partnerstvo/

 

 

Про Кулінарний центр МХП

Створювався Кулінарний центр у межах трансформації компанії МХП із сировинної у кулінарну. Ідея у тому, аби полегшити кулінарний досвід українців та пришвидшити процес створення готових страв, доступних за ціною та ідеальними за смаком. Тому у центрі є все необхідне, щоб надати найякіснішу експертну допомогу із кулінарних питань.   

У вас також є змога спробувати запустити виробництво тестових партій на потужностях технологічного цеху у Кулінарному центрі.

Наразі є змога орендувати професійно обладнані демонстраційні кухні різного формату. Це значить, що кожна з таких кухонь обладнана відповідно напрямку:
• Кейтеринг
• Вулична їжа
• Піцерія
• Професійна кухня для потреб ресторанів, кафе та індустрії гостинності
• Кухня закритого типу з доставкою
• Кухня студія для проведення фото та відеозйомок

 

! 
І нехай ваше кулінарне життя стане досконалішим! 

 


 

Партнер публікації:

Матеріал є рекламною інтеграцією і створено у межах співпраці з Кулінарним центром МХП.