Шеф-кухарі приготують справи для тисячі людей поважного віку – проєкт Foodies «Благодійний полуденок»

У Києві 7-го січня, на Різдво, 1000 людей матимуть нагоду відчути свято та скуштувати вишукані страви від шеф-кухарів у затишній та святковій атмосфері. 

Частування відбудеться завдяки ініціативі засновниць проєкту Foodies Яни Жадан та Христини Скрипки. Ідея  «Благодійного полуденку» полягає у тому, аби залучити до ініціативи ресторанний бізнес та міських активістів, а також усіх охочих поділитись часом або ресурсами для тих, хто особливо цього потребує. Мета свята – не лише подарувати нові відчуття для гостей події, але й звернути увагу містян до практик раціонального споживання і руху zero waste. 

Zero waste – з англійської «нуль відходів» чи безсмітництво. Рух та світоглядне бачення, засноване на поведінці, зокрема харчовій, в основі якої – раціональний підхід до ресурсів та ідея повторного використання.  

Гостями полуденку будуть люди поважного віку, котрі опинились за межею бідності. На свята вони потребують особливої уваги, адже залишаються самотніми та соціально ізольованими. 

Долучитися до «Благодійного полуденку» можна зробивши внесок чи ставши партнером або волонтером ініціативи за посиланням.